OK Teknik

Hakkımızda
OSMAN KOBAK Teknik Hizmetler Ltd. Şti. ekibi 45 yıllık mühendislik ve 27 yılın üzerinde teknik işletmecilik ve akıllı bina inşa/işletme tecrübesine sahiptir

Teknik danışmanlık ve teknik servislerinin işletmesi deneyimleri bilgisi ile Otel, AVM ve her türlü binanın outsource teknik departman işletmeciliğini, enerji yönetimini ve danışmanlığını yapıyoruz.

Referanslarımızı incelemek için referanslarımız sayfasındaki formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Firmalar günümüzde ana faaliyet alanları dışındaki konulara zaman harcamaktan kaçınacak yollar aradıkları gibi varlıklarının bakım ve verimliliği için de çeşitli çözümlere ihtiyaç duymaktadırlar.Otellerden tesislere, Plazalardan alışveriş merkezlerine, konutlardan fabrikalara kadar her türlü tesisin teknik bakımı ve işletmesi profesyonel deneyim gerektirmektedir.

En modern işletme, bakım & onarım, sistem ve süreçlerini bünyenizde barındırmak ciddi yatırım ve finansal kaynak gerektirir. Bu hizmetleri profesyonel ellere teslim etmeniz sizin tamamen ana faaliyet alanınıza odaklanabilmenize imkan sağlayacaktır.

OK Teknik Hizmetler’de bizler, varlıklarınızın en uygun şekilde yönetilmesi için gerekli çözümleri geliştirerek, Sizleri lider olduğunuz alana odaklanmanıza olanak sağlıyoruz.

Sizlerle birebir çalışarak, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak geliştirilmiş çözümler üretiyoruz. Gereksinim duyduğunuz uzmanlık, verimlilik ve güvenilirliği sunarak, dış kaynak kullanımıyla sağlanan işletme ve bakım hizmetlerinin avantajlarını sunuyoruz.

Teknik işletme, bakım ve onarım hizmetleri uzmanlık alanlarımızda sürekli olarak bilgiye ve insana yatırım yaparak ve başarısı kanıtlanmış yöntemleri kullanarak çözüm ortağı olduğumuz işletmelere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.
OK TEKNİK

Belgelerimiz

ISO 9001