OK OSGB

Hakkımızda

OK OSGBOSMAN KOBAK TEKNİK olarak faaliyetlerine başlayan şirketimiz 2013 de İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği tüm alt yapılarını hazırlayarak 2014 yılı itibariyle OSMAN KOBAK TEKNİK VE OSGB HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. adını almıştır.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en iyi koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanan şirketimiz hizmet verdiği kurumların ihtiyaçlarını tek elden çözme misyonu ile hareket ederek sektördeki 43 yıllık deneyimini Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile birleştirip kurumların hizmetine sunmuştur.

Osman Kobak Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amacıyla alınması zorunlu kılınan İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personel hizmetlerini kurumlara sağlamaktadır.

OK OSGB kurulduğu günden beri tek amacı iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkartıp bir yaşam kültürü haline getirmektir. İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün sürdürülebilir olması için çalışan firmamız; İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, diğer Sağlık personeli ve profesyonel çözüm ortaklarımız ile kurumlara en hızlı, en kaliteli hizmeti vermek OK OSGB ailesinin en büyük hedefidir. Sektöründe, müşterilerine profesyonel hizmet vermek amacıyla İSO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi alan şirketimiz, OHSAS 18001 ( İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ) belgesi başvuruları için gerek personel gerekse bilgi işlem altyapısına da ciddi yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

OSMAN KOBAK OSGB olarak;

  • Hizmet verdiğimiz firmaların yasal mevzuatlar çerçevesinde gerekli tüm çalışmalarını yapacağımızı,
  • İşyerini mevcut tehlike ve risklere karşı oluşabilecek iş kazası veya meslek hastalıklarını önlemek adına gerekli periyotlarda denetleyeceğimizi,
  • Resmi makamlar tarafından işyerinden İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu kapsamında istenecek tüm bilgi ve belgeleri eksiksiz hazırlayacağımızı,
  • İşyeri çalışanlarının İş Sağlığı ve Güvenliği sistemi içerisindeki duyarlılığını arttırmak adına işyeri ile birlikte hareket edeceğimizi taahhüt ederiz.

Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleri de bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.